Новини

"Ми маємо бути там, де знаходяться наші споживачі"

Цифровий розвиток - пріоритетне завдання для керівників ритейл-компаній по всьому світу. Спільно з Accord Group Retailers проводить серію інтерв'ю з лідерами українського рітейлу на тему цифрової трансформації бізнесу.

Вадим Запарований – спікер конференції EVOLUTION OF DIGITAL BANKING

10 листопада IQ BUSINESS CENTER вітатиме учасників міжнародної конференції "EVOLUTION OF DIGITAL BANKING - Ключ доступу до фінансових послуг". Вадим Запарований, СТО Accord Group, візьме участь у заході в якості спікера. 

Accord Group реалізувала STEAM-центр на Луганщині

Компанія Accord Group (ТМ STEAM-lab) долучилася до реалізації важливого соціального освітнього проєкту — запуску регіонального STEАM-центру у Рубіжному на Луганщині. Центр допоможе розвинути освітній потенціал молоді регіону й підвищувати кваліфікацію вчителів у природничих напрямах.

Кібербезпека в аерокосмічній індустрії - роль, місце та сучасні виклики

Поки дехто розвиває космічний туризм, Accord Group бере участь у підготовці кіберстійкої інфраструктури галузі.

Як упоратися зі збільшенням онлайн-звернень за допомогою чат-бота

Коли кількість онлайн-звернень зростає вчетверо, тільки чат-бот здатен подолати це навантаження. Про цифрову еволюцію каналів зв’язку банку розповідаємо в новій історії з циклу #досвідлідерів.

Accord Group побудовано структуровану кабельну мережу для нового офісу банку "Альянс", розташованого у бізнес-центрі "Сенатор"

Компанія Accord Group завершила реалізацію структурованої кабельної системи (СКС) на базі рішень виробництва Panduit для нового офісу банку «Альянс».

Accord Group – партнер OmniForum2021

Технології в рітейле – тема цьогорічної конференції та виставки Omniforum2021, який проводить онлайн-видання Retailers.ua.

Accord Group підтримує захід, який формує повістку цифровізації галузі та запрошує всіх охочих приєднатися до події.

Як Cisco AMP захищає компанію ЛІГА:ЗАКОН

На початку 2017 року, коли ми ще не знали, що таке Petya, ЛІГА:ЗАКОН замислилася про модернізацію мережі. З огляду на тренд розмиття периметра, який спостерігався вже тоді, ми запропонували розглянути можливість застосування Cisco AMP для кінцевих точок.

"Фінальна стадія цифрової трансформації – це задоволений гість", – Дмитро Грайф, CIO SOCAR

За даними дослідження Business Wire світовий ринок цифрової трансформації в роздрібній торгівлі збільшиться до $ 129,64 млрд в 2024 році. 87% ІТ-директорів відзначають, що вони більше залучені до впровадження провідних ініціатив з цифрової трансформації в порівнянні з колегами.

Спільно з Accord Group RetailersUA проводить серію інтерв'ю з ІТ-директорами українського рітейлу про цифрову трансформацію бізнесу. Першим гостем став Дмитро Грайф, CIO мережі автозаправних комплексів SOCAR. В інтерв'ю він розповів:

Accord Group долучилася до відкриття унікального STEAM-центру на Донеччині

Компанія Accord Group (ТМ STEAM-lab) взяла участь у реалізації унікального освітнього проєкту — запуску регіонального STEАM-центру у м. Краматорськ Донецької області. Його мета — забезпечення якісної підготовки вчителів до впровадження STEАM-освіти у навчальних закладах регіону. А також допомога школярам та студентам області в освоєнні технологічних дисциплін та їх підготовка до професій майбутнього.