Новини

Respublika Park. Як ІТ технології трансформують ритейл

Валерій Береговий розповів Forbes Україна чому вважає Respublika Park орендодавцем нового типу та як Accord Group посприяла тому, щоб ТРЦ отримав такий статус.

Accord Group підтримала відкриття центру цифрової освіти в Миколаєві

В Миколаєві відкрився перший Центр цифрової освіти та медіакультури. Він був створений на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Проєкт реалізований спільно з благодійною організацією «Фонд Освітніх Ініціатив» за фінансової підтримки соціально відповідального бізнесу – компанії Accord Group.

Accord Group проведе Store tour ТРЦом Respublika Park

Що ж там таке зробили у ТРЦ Respublika Park, якщо його називають найінноваційнішим в Україні?

Нове відео від STEAM lab: Чому школам потрібен STEM?

Що необхідно нашим дітям для успішного майбутнього? 

Особливості цифрової трансформації фарм-ритейлу

Спільно з Accord Group Retailers проводить серію інтерв'ю з лідерами українського рітейлу на тему цифрової трансформації бізнесу. Про те, як трансформується "Аптека доброго дня", розповів технічний директор компанії Олег Гусєв.

Cистемний моніторинг: навіщо він застосункам

Подальша цифровізація і тренд на поліпшення досвіду споживача спонукають компанії запроваджувати нові цифрові послуги та застосунки, у межах яких вони існують. Звісно, це стимулює ринок загалом, проте водночас компанії стають заручниками постійних удосконалень. Так, підвищення стандартів обслуговування робить споживача дедалі вимогливішим. У відповідь компанії мають підвищувати планку, щоб відповідати новим вимогам. І так по колу.

Accord Group стає амбасадором молодого українського мистецтва

Accord Group приєдналася до арт-комьюніті амбасадорів сучасного українського мистецтва.

Як підготувати бізнес до цифровізації. Досвід банку "Альянс"

Щоб запускати нові сервіси, спочатку потрібно зупинитися та оцінити готовність ІТ-інфраструктури. Як це зробити?

"Ми маємо бути там, де знаходяться наші споживачі"

Цифровий розвиток - пріоритетне завдання для керівників ритейл-компаній по всьому світу. Спільно з Accord Group Retailers проводить серію інтерв'ю з лідерами українського рітейлу на тему цифрової трансформації бізнесу.

Вадим Запарований – спікер конференції EVOLUTION OF DIGITAL BANKING

10 листопада IQ BUSINESS CENTER вітатиме учасників міжнародної конференції "EVOLUTION OF DIGITAL BANKING - Ключ доступу до фінансових послуг". Вадим Запарований, СТО Accord Group, візьме участь у заході в якості спікера.