Новини

Цифровий порядок денний: на чому сфокусуватися бізнесу?

Валерій Береговий, СЕО Accord Group, про тренди, які визначають цифровий порядок денний банків і ритейлу, спеціально для спецвипуску "Топ-25 українських компаній – лідерів діджиталізації" від "Влада грошей".

4 поради бізнесу для успішної міграції до АСІ

Міграція до мережі, зорієнтованої на застосунки (АСІ) – це величезний стрибок уперед, який, однак, потребує значних зусиль від організації. Поради Вадима Запарованого, CTO Accord Group, допоможуть вам успішно пройти шлях до ACI та забезпечити організацію інфраструктурою, яка відповідатиме поточним і майбутнім вимогам бізнесу.

Як модернізація мережі допомогла банку підтримувати необхідні темпи цифровізації обслуговування

Про еволюцію мережної архітектури на підтримку цифровізації банківської діяльності й технологічні тренди, які її підтримують, розповідаємо на прикладі одного з найбільших банків України.

Що кожен топ-менеджер має знати про технологічне оновлення

Наступного разу, коли CIO захищатиме бюджет на оновлення обладнання, згадайте, що компанії, які мали чітку стратегію модернізації, на 12,7 % краще справлялися з впливом COVID-19 на операції. На жаль, не всі організації мають достатній бюджет або досвід для сталої роботи в цьому напрямі. Дозвольте ознайомити вас із трьома інструментами, які спрощують процес.
 

Як оцифрувати складський облік

Олександр Буряк, начальник відділу ІТ-систем FOZZY Group, та Вадим Запарований, технічний директор Accord Group, розповідають, як завдяки побудові бездротової мережі вдалося на 70 % прискорити переоблік товарів і складські операції.

В пошуках дзена: як витримати баланс, будуючи Wi-Fi мережу

Радіообстеження та проектування – шлях до надійної роботи мережі. І навпаки, відсутність радіочастотного планування та безсистемне встановлення обладнання можуть звести нанівець всі технологічні переваги окремих її елементів. В результаті мережа може частково або повністю втратити працездатність.

Досягли рівня Advanced за спеціалізацією Cisco Unified Contact Center Enterprise (UCCE)

Інвестуємо у професійний розвиток, щоб допомагати бізнесу цифровізувати канали обслуговування та поліпшувати клієнтський досвід. 

"Школа Техно": школярі Донеччини змагатимуться у створенні smart-рішень

2 березня у Покровську Донецької області пройде фінал освітнього технологічного конкурсу «Школа Техно» для школярів старшого віку. Участь у конкурсі візьмуть 10 команд від шкіл Донецької області. Головним призом конкурсу стане впровадження освітнього smart-рішення у школі команди-переможця.

Accord Group отримала спеціалізацію Cisco Advanced Data Architecture

Гарний початок нового року – це коли напрацювання попередніх періодів конвертуються у формальне визнання професійних компетенцій.

Пишаємося отриманням нової спеціалізації Cisco: Аdvanced Data Architecture 

STEAM-lab у 5-ці крутих українських освітніх технологій

Картки з доповненою реальністю, розумна ручка, яка озвучує все трьома мовами, а школи мають власні STEAM-лабораторії… Ні, це не сон, а цілковита реальність українського ринку освітніх технологій, або EdTech.