Новини

Accord Group долучилася до відкриття унікального STEAM-центру на Донеччині

Компанія Accord Group (ТМ STEAM-lab) взяла участь у реалізації унікального освітнього проєкту — запуску регіонального STEАM-центру у м. Краматорськ Донецької області. Його мета — забезпечення якісної підготовки вчителів до впровадження STEАM-освіти у навчальних закладах регіону. А також допомога школярам та студентам області в освоєнні технологічних дисциплін та їх підготовка до професій майбутнього.

Підтвердили відповідність стандартам ISO 9001 та ISO 14001

Компанія Accord Group в черговий раз підтвердила сертифікацію за міжнародними стандартами ISO 9001:2015 та ISO 14001:2015 та протягом року працює в повній відповідності з ними

Технології як визначальна риса. Аналізуємо європейський досвід

У своєму дослідженні ринку продуктового ритейлу Європи McKinsey&Company назвала технології точкою диференціації. Разом з Валерієм Береговим аналізуємо європейський досвід і робимо корисні висновки для українських ритейлерів.

Контакт-центр ConcordBank впроваджує мовний аналізатор Ender Turing з метою покращення якості обслуговування 

Accord Group та Ender Turing оголошують про успішний пілотний проєкт з упровадження мовної аналітики в контакт-центрі ConcordBank.

Accord Group – партнер церемонії FINANCIAL CLUB AWARDS – 2021

Ми сумлінно працювали протягом року, щоб наші замовники отримували професійні нагороди. Авжеж, цифровізація та розвиток йдуть пліч о пліч. А вже зовсім скоро – 27.05 – милуватимемось переможцями рейтингу «50 провідних банків України», серед яких багацько знайомих обличь.

Цифровий порядок денний: на чому сфокусуватися бізнесу?

Валерій Береговий, СЕО Accord Group, про тренди, які визначають цифровий порядок денний банків і ритейлу, спеціально для спецвипуску "Топ-25 українських компаній – лідерів діджиталізації" від "Влада грошей".

4 поради бізнесу для успішної міграції до АСІ

Міграція до мережі, зорієнтованої на застосунки (АСІ) – це величезний стрибок уперед, який, однак, потребує значних зусиль від організації. Поради Вадима Запарованого, CTO Accord Group, допоможуть вам успішно пройти шлях до ACI та забезпечити організацію інфраструктурою, яка відповідатиме поточним і майбутнім вимогам бізнесу.

Як модернізація мережі допомогла банку підтримувати необхідні темпи цифровізації обслуговування

Про еволюцію мережної архітектури на підтримку цифровізації банківської діяльності й технологічні тренди, які її підтримують, розповідаємо на прикладі одного з найбільших банків України.

Що кожен топ-менеджер має знати про технологічне оновлення

Наступного разу, коли CIO захищатиме бюджет на оновлення обладнання, згадайте, що компанії, які мали чітку стратегію модернізації, на 12,7 % краще справлялися з впливом COVID-19 на операції. На жаль, не всі організації мають достатній бюджет або досвід для сталої роботи в цьому напрямі. Дозвольте ознайомити вас із трьома інструментами, які спрощують процес.
 

Як оцифрувати складський облік

Олександр Буряк, начальник відділу ІТ-систем FOZZY Group, та Вадим Запарований, технічний директор Accord Group, розповідають, як завдяки побудові бездротової мережі вдалося на 70 % прискорити переоблік товарів і складські операції.