10 технологічних прогнозів, які можуть означати величезні зміни у нашому з вами житті

Дослідницька компанія CCS Insights прийняла виклик і сформулювала 10 прогнозів щодо розвитку IT на 2021 рік і далі. 

 

 

 

 

Отже, 5 найкращих технологічних прогнозів аналітиків CCS Insights:

  • Пандемія сприятиме використанню та прийняттю технологій спостереження, оскільки уряди використовують виправдання контролю над розповсюдженням вірусу, щоб посилити мониторинг за громадянами.
  • До 2025 року більше половини середнього та великого бізнесу в країнах з розвинутою економікою використовуватимуть рішення доповненої реальності, продовжуючи широко застосовувати відеотехнології під час карантинів.
  • Протягом наступних трьох років уряди діятимуть на захист національної телекомунікаційної інфраструктури після того, як пандемія чітко покаже, наскільки важливими для економіки є зв'язок та інтернет.
  • Шкідливе програмне забезпечення, що самонавчається, спричинить серйозні пошкодження мереж компаній та державних органів до 2024 року, оскільки ПЗ на базі AI стає здатним перемагати захисні системи.
  • Деякі оператори почнуть перевіряти своїх співробітників на віру в конспіративні теорії щодо 5G, таким же чином, як фармацевтичні компанії сьогодні уникають найму таємних активістів груп захисту тварин.