Accord Group отримала сертифікат від найавторитетнішої американської організації з досліджень та акредитації в галузі STEM.

STEM.org ретельно перевірила та позитивно оцінила діяльність нашої компанії. 

 

“Сертифікат підтверджує, що Accord Group є міжнародно визнаною, компетентною, сертифікованою компанією у STEM-освіті, а філософія компанії відповідає світовим стандартам галузі”, - коментує наш керівник напрямку інноваційної освіти Ігор Старенький. 

 

STEAM-освіта останнім часом дуже активно розвивається як в світі, так і в Україні. Абревіатура STEAM розшифровується як Science (Наука), Technology (Технології), Engineering (Інженерія), Arts (Мистецтво) та Mathematics (Математика).

 

Саме ці напрями лежать в основі даної методики. Велику роль в STEAM грає практичне застосування отриманих знань. Дитина не просто знайомиться з новими напрямами розвитку точних наук чи інженерії, а й вчиться реалізовувати вивчене на практиці.

Accord Group є розробником сучасного освітнього комплексу STEAM-lab®. Ця торгова марка ґрунтується на філософії об’єднання наукового методу пізнання, інженерного дизайну та якісного навчального обладнання. 

STEAM-lab® – це не лише якісне обладнання. Інновації комплексу стосуються всіх складових навчального середовища – просторово-матеріальної, інформаційно-технологічної, соціально-особистісної.

Інструментами STEAM-lab® є програмування електроніки, 3D-моделювання та 3D-друк, цифрове фрезерування, лазерне гравіювання, знімання фото та відео, зокрема впровадження технології голографії.

Accord Group вже кілька років успішно розробляє інноваційні рішення для освіти, підтримує впровадження сучасних технологій в українських школах. Сьогодні STEAM-лабораторії компанії вже працюють у закладах освіти Києва, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Рівненської, Львівської областей. 

Детальніше про наші освітні рішення

Детальніше про організацію STEM.org