Accord Group підтримала відкриття центру цифрової освіти в Миколаєві

Ключова мета центру – підвищення рівня цифрової грамотності та медіакультури жителів Миколаївщини. На базі центру Accord Group взяла участь у розгортання STEM-лабораторії, медіалабораторії та цифрового робочого простору. 

В центрі реалізована філософія ТМ STEAM lab, яка є технологічним стандартом якісної освіти в рамках реформи Нової Української школи. Концепція цифровізації  Миколаївської  області передбачає, що на базі цього центру працюватимуть не тільки педагоги, але й батьки. 

«Accord Group є соціально відповідальним бізнесом, тому ми  не роздумуючи відгукнулися на запит фонду підтримати проєкт. Хочемо також відзначити проактивну позицію Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в цьому питанні. Сподіваємося, що завдяки роботі центру на спеціальних майстер-класах батьки миколаївських школярів зможуть оцінити переваги сучасної інноваційної освіти, яка  впроваджується в рамках реформи НУШ», — коментує Ігор Старенький, керівник інноваційних проєктів у сфері освіти компанії Accord Group. 

Презентація Центру відбувалась у змішаному форматі з трансляцією на Youtube каналі Миколаївського ОІППО.

До відкриття центру долучилися заступник міністра освіти і науки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Роман Пашнєв, а також директор департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації Алла Веліховська.