Accord Group стає амбасадором молодого українського мистецтва

З нагоди новорічних свят Accord Group створила колаборацію з молодим українським митцем Богданом Перевертуном. Так, відому роботу одеського митця, що має назву "Pacific Ocean", покладено в основу ексклюзивної колекції авторського мерчу, який ми презентуємо нашим співробітникам і партнерам.

У такий спосіб Accord Group прагне привернути увагу до українського мистецтва, розширити коло його поціновувачів серед бізнес-аудиторії та продемонструвати у дії культуру дотримання авторських прав.

За словами Валерія Берегового, СЕО Accord Group, вибір роботи "Pacific Ocean" авторства Богдана Перевертуна зумовлений рефлексією, яку в нього викликала картина.

"Під час стрімких змін усі ми можемо почуватися дітьми, розгубленими у цифровому світі. Мій спосіб ладнати з цим – мережування, колаборації з іншими організаціями, які підсилюють мене і мій бізнес. Accord Group прагне бути партнером такого типу для наших замовників. Вони завжди можуть розраховувати, що кваліфікації наших інженерів та архітекторів вистачить для того, щоб створити ІТ-інфраструктуру, яка відповідатиме вимогам цифрового світу", - каже Валерій Береговий. 

 

"Історія знає чимало прикладів, коли мистецтво ставало органічною частиною інших сфер життя. Від цього вигравали всі сторони. Я рада підтримати Accord Group у їхньому прагненні зробити елементи корпоративного стилю витвором мистецтва, який несе в собі ідею інтелектуального та відповідального споживання!" - зазначила Анастасія Браткова, артпродюсерка, засновниця fashion-бренду OVERALL, що створює одяг з принтами-репродукціями картин українських митців. Команда артпродюсерки розробила концепцію та візуальне оформлення колаборації молодого художника з Accord Group.  

Богдан Перевертун живе та працює в Одесі. З 2014 року працює переважно у творчому тандемі з мисткинею Франсуазою Оз, разом з якою має бренд керамічних прикрас. Картини художника знаходяться у колекціях Одеського художнього музею, Музею сучасного мистецтва Одеси, Zenko Gallery, а також у музеї історії Києва. Твори Богдана Перевертуна експонувалися у галереї LeArti у Римі, а також знаходяться в приватних колекціях України, Франції та США.

"Це – моя перша колаборація з такою великою та сильною компанією, як Accord Group. Та я щасливий з того, що маю можливість демонструвати свою творчість новим незвичним для нашої спільноти шляхом. Усіх учасників цієї колаборації об’єднує велика любов до власної справи. І сподіваюся, що саме цю любов відчуватимуть усі майбутні власники нашого "Pacific Ocean" мерчу!" - каже Богдан Перевертун.  

Корисні посилання у Facebook

Корисні посилання в Інстаграм: