Новини

Cистемний моніторинг: навіщо він застосункам

Подальша цифровізація і тренд на поліпшення досвіду споживача спонукають компанії запроваджувати нові цифрові послуги та застосунки, у межах яких вони існують. Звісно, це стимулює ринок загалом, проте водночас компанії стають заручниками постійних удосконалень. Так, підвищення стандартів обслуговування робить споживача дедалі вимогливішим. У відповідь компанії мають підвищувати планку, щоб відповідати новим вимогам. І так по колу.

Accord Group стає амбасадором молодого українського мистецтва

Accord Group приєдналася до арт-комьюніті амбасадорів сучасного українського мистецтва.

Як підготувати бізнес до цифровізації. Досвід банку "Альянс"

Щоб запускати нові сервіси, спочатку потрібно зупинитися та оцінити готовність ІТ-інфраструктури. Як це зробити?

"Ми маємо бути там, де знаходяться наші споживачі"

Цифровий розвиток - пріоритетне завдання для керівників ритейл-компаній по всьому світу. Спільно з Accord Group Retailers проводить серію інтерв'ю з лідерами українського рітейлу на тему цифрової трансформації бізнесу.

Вадим Запарований – спікер конференції EVOLUTION OF DIGITAL BANKING

10 листопада IQ BUSINESS CENTER вітатиме учасників міжнародної конференції "EVOLUTION OF DIGITAL BANKING - Ключ доступу до фінансових послуг". Вадим Запарований, СТО Accord Group, візьме участь у заході в якості спікера. 

Accord Group реалізувала STEAM-центр на Луганщині

Компанія Accord Group (ТМ STEAM-lab) долучилася до реалізації важливого соціального освітнього проєкту — запуску регіонального STEАM-центру у Рубіжному на Луганщині. Центр допоможе розвинути освітній потенціал молоді регіону й підвищувати кваліфікацію вчителів у природничих напрямах.

Кібербезпека в аерокосмічній індустрії - роль, місце та сучасні виклики

Поки дехто розвиває космічний туризм, Accord Group бере участь у підготовці кіберстійкої інфраструктури галузі.

Як упоратися зі збільшенням онлайн-звернень за допомогою чат-бота

Коли кількість онлайн-звернень зростає вчетверо, тільки чат-бот здатен подолати це навантаження. Про цифрову еволюцію каналів зв’язку банку розповідаємо в новій історії з циклу #досвідлідерів.

Accord Group побудовано структуровану кабельну мережу для нового офісу банку "Альянс", розташованого у бізнес-центрі "Сенатор"

Компанія Accord Group завершила реалізацію структурованої кабельної системи (СКС) на базі рішень виробництва Panduit для нового офісу банку «Альянс».

Accord Group – партнер OmniForum2021

Технології в рітейле – тема цьогорічної конференції та виставки Omniforum2021, який проводить онлайн-видання Retailers.ua.

Accord Group підтримує захід, який формує повістку цифровізації галузі та запрошує всіх охочих приєднатися до події.