Дослідження Cisco, що свідчать про зростання занепокоєння користувачів колективним доступом до даних та проблеми безпеки

Корпорація Cisco представила два нових дослідження, що свідчать про глобальне зростання занепокоєння користувачів колективним доступом до даних та проблеми безпеки.

 

 

 

 

 

 

 

 

У поточному році компанії безпрецедентними темпами переходили на віддалену роботу. Служби безпеки працювали цілодобово, захищаючи нові розподілені колективи. За результатами опитування Future of Secure Remote Work Report  з'ясувалося, що більшість організацій в кращому випадку "якоюсь мірою" готові до підтримки віддаленого персоналу.

Основні результати даного опитування:

  • 85% організацій заявили, що кібербезпека надзвичайно важлива або більш важлива, ніж до пандемії Covid-19;
  • Безпечний доступ - головна проблема кібербезпеки, з якою стикаються 62% організацій за підтримки віддалених працівників;
  • 66% вказали, що пандемія Covid-19 призведе до нарощування інвестицій в кібербезпеку.

Працівників турбує безпека коштів віддаленої роботи, і вони сумніваються в тому, що компанії роблять все можливе для захисту їх даних. Другий щорічний звіт Cisco Consumer Privacy Survey виявив, що:

  • 60% респондентів стурбовані захистом особистих даних в інструментах спільної роботи;
  • 48% вважають, що вони не здатні захистити свої дані, і основна причина в тому, що вони не розуміють, як компанії використовують їх дані.

Оригінали звітів доступні за посиланнями: