Карантин – не вирок для освітнього процесу!

Не зважаючи на всі негаразди та профілактичні заходи, навчання має тривати!

E-Learning — навчання за допомогою Інтернет і мультимедіа. Школярі 21 сторіччя — цифрове покоління, для яких онлайн-доступ до інформації є зрозумілим та зручним.

 

 

 

 

 

 

 

 

Пропонуємо вам 5 корисних технологій та сервісів для віддаленого навчання. Всі вони офіційно дозволені для використання у вітчизняних школах:

 

  • Наші партнери — онлайн платформа GIOS (Global Innovative Online School). Навчання у системі побудоване в ігровій формі на основі змішаного навчання. Платформа містить уроки відповідно до шкільних програм, завдання, тести, тренажери підготовки до іспитів (ЗНО, ДПА). На час карантину (до 3 квітня) сервіс надає безкоштовний доступ до всіх онлайн курсів з математики (5-9 клас) для всіх вчителів і учнів.

 

  • Безкоштовна платформа електронного навчання від наших партнерів ГС «Osvitoria» — iLearn. На цьому майданчику доступні щоденні навчальні вебінари та онлайн-курси з основних шкільних предметів (українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, біологія). До підготовки навчальних матеріалів залучені одні з найкращих педагогів України — професіонали з досвідом онлайн-підготовки до ЗНО, чиї учні отримували результати 195+ балів. Реєстрація займає дві хвилини, доступна і надзвичайно проста.

 

  • Обов'язково ознайомтеся з можливостями Google Classroom  Google for Education)— безкоштовного веб-сервісу, створеного Google для навчальних закладів з метою спрощення створення, поширення й класифікації завдань. Google Classroom об'єднує в собі: Google Drive для створення й обміну завданнями, Google Docs, Sheets and Slides для написання, Gmail для спілкування і Google Calendar для розкладу. Учні можуть бути запрошені до класу через приватний код чи автоматично імпортуватися зі шкільного сайту. Кожен клас створює окрему папку на Google диску відповідного користувача Google Drive, куди студент може подати роботу, яку оцінює викладач. Мобільні додатки, доступні на iOS і Android, дозволяють користувачам робити фото та прикріпляти їх до завдань, ділитися файлами з інших додатків та мати оффлайн доступ до інформації. Викладач може відстежувати прогрес кожного студента, а після оцінки його роботи повернути її разом з коментарями.

 

  • Використовуєте Telegram - для спілкування – створіть групи за класами, підтримуйте зв'язок з учнями та обмінюйтесь завданнями.

 

  • Подання теоретичних матеріалів можливе за допомогою безкоштовного ресурсу Google Hangouts. В зустрічах за допомогою цього сервісу може брати участь до 10 учасників. Також урок можна транслювати широкому загалу, записувати та зберігати для пізнішого перегляду.