Перша Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція "Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців в умовах сьогодення"

Сьогодні беремо участь у роботі І Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції "Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців в умовах сьогодення".

Наш спікер – Вікторія Кучеровська, менеджер освітніх програм Accord Group та фахівець з інноваційної освіти. Вікторія сьогодні зробить презентацію про STEAM-лабораторію та реалізоване в ній об'єднання наукових методів пізнання, інженерного дизайну та якісного навчального обладнання.

 

Реєстрація

 

 

Важливий напрям та соціальна місія Accord Group – розвиток STEAM-освіти в Україні, побудова новітніх STEAM-лабораторій, впровадження комплексних інноваційних рішень в освіті, авторство методик та навчальних посібників.

Інструментами STEAM-lab® є програмування електроніки, 3D-моделювання та 3D-друк, цифрове фрезерування, лазерне гравіювання, фото та відеостудія у тому числі технологія голографії.

Формулою STEAM-lab® є об’єднання обладнання, посібників, тренінгу та супроводу у єдиному рішенні, яке ефективно розгортається у закладі освіти.
 

Деталі про STEAM-lab®