Розповідаємо про вплив коронавірусу на зростання онлайн-замовлень в Україні та світі

Пандемія вірусної інфекції COVID-19 стала глобальним викликом. Вона вже змінила настрої споживачів та технології продажів по всьому світу. Так, 41% опитаних в Україні в містах з населенням 50 000+ стверджують, що мають досвід замовлень доставки їжі онлайн. При цьому 9% стали користуватися сервісами доставки частіше протягом останнього тижня через страх хвороби. Водночас, 53% респондентів підтверджують, що різко скоротили споживання їжі поза домом.

Це співвідноситься з загальним трендом в країнах, охоплених вірусом. Наприклад, зростанням продажів онлайн (Франція - 87%, Італія - ​​82%, Іспанія - 62%, Австралія - ​​45%) і більш частим користуванням послуг з доставки їжі (країни Балтії - 5%). Зручна опція в умовах ізоляції.

Придбання їжі онлайн збільшує трафік і частоту здійснення покупки, а також стає стимулом для розвитку сервісів підписки з метою регулярного поповнення запасів. Більше третини (36%) споживачів у всьому світі стверджують, що готові скористатися цією технологією в найближчі два роки.

 

Серед нових покупців також виділяється сегмент аудиторії 50+. Так, китайський онлайн-ритейлер Miss Fresh стверджує, що старша вікова категорія користувачів збільшилася на 237% в результаті пандемії, а інтернет-гігант Alibaba зафіксував зростання продажів в чотири рази в даному сегменті.

Завдання ритейлерів – швидко адаптуватися до потреб нової аудиторії, допомогти їм в навігації, побороти наявні бар'єри онлайн-шопінгу і, таким чином, створити базу для утримання покупців після завершення карантину.

Ці самі тенденції можна спостерігати в галузі фінансів, банкінгу, освіти та більшості інших сфер. Так, все більше людей через певні обмеження у пересуванні та доступі до сервісів починають пізнавати усі можливості розрахунків онлайн – грошові транзакції, купівля медичних товарів, спілкування, проведення переговорів, дистанційне навчання тощо