Сенат США та МЗC Німеччини припинили використовувати Zoom через питання безпеки

Сенат США та Міністерство закордонних справ Німеччини стали останніми організаціями, які рекомендовали персоналу не використовувати програму відеоконференцій Zoom.

Згідно з повідомленням Financial Times, на минулому тижні членів Сенату та їх персонал попередили, сервіс не варто використовувати через зростаючі проблеми з безпекою.

За повідомленням німецької газети Handelsblatt, Міністерство закордонних справ Німеччини минулого тижня дало команду службовцям припинити користуватися додатком, також через питання безпеки та конфіденційності даних.

Ці два відомства приєдналися до довгого списку організацій, які заборонили використання Zoom. У цей список входять уряд Тайваню, уряд Австралії, SpaceX, Google та державні школи штату Нью-Йорк.

 

Усі організації заборонили масштабування після того, як в останні тижні у програми з’явилися численні недоліки в безпеці та порушення конфіденційності.

Додаток виріс з 10 мільйонів користувачів у грудні до більш ніж 200 мільйонів у березні, насамперед завдяки спалаху коронавірусу (COVID-19).