Accord Group побудовано структуровану кабельну мережу для нового офісу банку "Альянс", розташованого у бізнес-центрі "Сенатор"

Компанія Accord Group завершила реалізацію структурованої кабельної системи (СКС) на базі рішень виробництва Panduit для нового офісу банку "Альянс". Система забезпечуватиме якісним зв’язком адміністративний персонал замовника та відділення, розташоване на першому поверсі бізнес-центру "Сенатор".

Переїзд банку "Альянс" до нового офісу відбувся у зв’язку з потребою сконцентрувати персонал і створити умови для ефективної міжфункціональної взаємодії. У цьому сенсі якісний зв’язок має підтримувати поточні бізнес-процеси та забезпечити роботу ІТ-обладнання. З огляду на необхідність безперервності й відповідності нормативним вимогам НБУ, до реалізації завдання побудови СКС запросили перевіреного ІТ-партнера банку "Альянс" – компанію Accord Group.

Запропоноване рішення на 350 портів виконане з використанням кабелю класу EA до 500 МГц категорії 6а, який забезпечує транспорт по мережі зі швидкістю 10 Гб/сек. Монтаж кабельної мережі було виконано під фальшпідлогою, а управління комунікаціями зведено до серверної шафи. 

Усі рішення, відібрані Accord Group, пройшли необхідну сертифікацію, тому зараз банк відповідає всім вимогам НБУ щодо організації як кабельної мережі, так і серверної шафи.

Вам також буде цікаво дізнатися як ми упровадили мовний аналізатор у контакт-центрі Concord Bank.