Accord Group реалізувала STEAM-центр на Луганщині

Центр – це освітній простір для розвитку технологічних компетентностей. Він функціонуватиме на базі регіональної Малої академії наук у співпраці з Інститутом післядипломної педагогічної освіти Луганської області. Займатиметься в ньому креативна молодь, що цікавиться наукою та технологіями, а також педагоги, які прагнуть інтегрувати принципи STEAM-освіти у своїх школах.     

 

Команда Accord Group обладнала центр сучасним обладнанням для занять та реалізації STEM-проєктів: комплектами навчальної електроніки, фотовідеостудією, обладнанням для 3D-друку та безконтактним голографічним екраном для перегляду освітнього інтерактивного контенту. На базі лабораторії молодь реалізуватиме навчальні STEAM-проєкти та лабораторні роботи з точних дисциплін – астрономії, біології, географії, математики, фізики та хімії. Наша команда разом зі спеціалістами тренінгового центру STEAM Train також розробила навчальні програми з  підготовки тренерів STEAM-освіти та почала їх навчання.

 

Абревіатура STEM розшифровується як Science (Наука), Technology (Технології), Engineering (Інженерія) та Mathematics (Математика). Це мультидисциплінарний підхід до навчання, який поєднує природничі науки, технології та креативність. Його основа — це реалізація проєктів, що стимулює в учнів нестандартне мислення та навички ефективної роботи в команді.

 

"Це вже другий подібний центр, який запущений у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, до запуску якого долучилася компанія Accord Group та ТМ STEAM-lab. Для нас ці проєкти надзвичайно важливі, бо в них присутня дуже вагома соціальна складова. Віримо, що центр та учні та викладачі, що навчатимуться в ньому, зможуть суттєво вплинути на розвиток людського капіталу та сучасної середньої технологічної освіти в регіоні", — коментує Ігор Старенький, керівник інноваційних проєктів у сфері освіти компанії Accord Group. 

 

Центр STEAM-освіти було відкрито у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у партнерстві з Малою академією наук Луганської області, Луганським обласним інститутом післядипломної освіти, ГО "Центр розвитку майбутнього" та ГО "Фонд освітніх ініціатив" за фінансування Європейського Союзу. Загальна вартість проєкту склала понад 1,7 млн грн (55 тис. євро).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.