STEAM-lab®

STEAM-lab® – це сучасне комплексне IT-рішення для закладів середньої освіти.

Його створено на основі технологій STEM/STEAM (наука+технології+мистецтво+математика), дослідницько-орієнтованого навчання (IBL) та методу проєктів.

Ми вже запустили кілька сторінок нашої ТМ у соціальних мережах.

Сторінка у TikTok, на якій ми  весело та пізнавально розповідатимемо вам про всі новинки у сфері STEAM та про те, яким насправді цікавим та захоплюючим може бути навчання у середній школі. Обов'язково запропонуйте ознайомитися з нею вашім юним інженерам, винахідникам та фанам комп'ютерних ігор. Впевнені, що їм сподобається наші кумедні та пізнавальні відео.

 

STEAM-lab® у Facebook – STEAM lab.Тут ми писатимемо про STEM/STEAM-технології більш розгорнуто та інформативно. Впевнені, що сторінка буде цікава більшості освітян, директорів шкіл, вчителів інформатики та точних наук, та тренерів технологічних хабів та шкіл. Отже, підписуйтеся, лайкайте, коментуйте!)

Філософія нашого бренду – це об’єднання наукового методу пізнання, інженерного дизайну та якісного навчального обладнання. Ми пишаємося тим, що STEAM-lab® – це безсумнівний знак якості у галузі технологічної освіти

Інструментами STEAM-lab® є програмування електроніки, 3D-моделювання та 3D-друк, цифрове фрезерування, лазерне гравіювання, знімання фото та відео, зокрема впровадження технології голографії.

Accord Group вже кілька років успішно розробляє інноваційні рішення для освіти, підтримує впровадження сучасних технологій в українських школах. Сьогодні STEAM-лабораторії компанії вже працюють у закладах освіти Києва та Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Рівненської, Львівської областей.

Детальніше про наші освітні рішення

Залишаємось на зв'язку та просуваємо STEAM-технології разом!;)