Новини

Як створити у своїй школі STEM-лабораторію

Як створити у своїй школі повноцінну STEM-лабораторію, яка заохочуватиме ваших учнів навчатися та готуватиме їх до професій майбутнього?

 

 

 

Вірусна цифровізація: як убезпечити віддалений доступ для співробітників

Пандемія коронавірусу поставила бізнес і його IT-складову перед низкою серйозних викликів і необхідністю активізувати діджиталізацію бізнес-процесів.

 

Отже, з чим же довелося зіткнутися компаніям?

Перша Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція "Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців в умовах сьогодення"

Продовжуємо ділитися з освітянами експертизою у сфері інноваційних освітніх технологій.
Сьогодні беремо участь у роботі І Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції "Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців в умовах сьогодення".

 

 

 

 

Чи змогла ваша компанія забезпечити всіх ваших співробітників надійним та захищеним віддаленим доступом?

Робота під час пандемії коронавірусу поставила ІТ-департаменти перед цілим рядом серйозних викликів і проблем. Один з основних – це необхідність миттєвого перекладу більшої частини співробітників на віддалений формат.

 

 

 

Як віддалена робота змінює пріоритети CIO

Ситуація з поширенням коронавірусу змушує керівників та IT-директорів корпорацій переглядати та змінювати корпоративні стандарти та усталені практики!
Згідно з опитуванням Adobe, раптовий перехід до тотальної віддаленої роботи суттєво змінив пріоритети IT-директорів та бізнесу.

 

 

 

 

Новини від Accord Group. Найцікавіше за тиждень

Цей тиждень був дуже насиченим цікавими новинами у сфері рітейлу. Accord Group — системний інтегратор, що приділяє особливу увагу співпраці з вітчизняними рітейлерами.
Тому ми обов'язково відслідковуємо як всі основні ринкові події в цій сфері, так і останні технологічні тренди галузі.
 

 

Як зробити дистанційне навчання ефективним?

Пандемія коронавірусу та загальнодержавний карантин змусили перейти у тотальний віддалений режим роботи не лише бізнесові структури, а й освітні установи.
На жаль, останні виявилися не готовими до такого стрімкого переходу. Що ж потрібно для того, аби віддалене навчання було ефективним та змогло повноцінно замінити собою традиційне офлайнове?
 

На чому треба сконцентруватися IT-директорам в умовах пандемії та карантину?

Вже очевидно, що ситуація з COVID-19 матиме тривалий вплив на безперервність операцій, режими роботи та схеми зростання компаній в усьому світі. IT-директори та менеджери, які займаються цифровою трансформацією бізнесу, повинні реагувати на кризу як коротко-, так і довгостроковими діями для того, щоби підвищити стійкість своїх компаній до викликів часу.

TOP-5 інструментів для дистанційного навчання

Не зважаючи на продовження карантину, навчання у середніх школах має тривати та бути ефективним Завдяки чому це можливо? Все просто!

E-Learning — навчання за допомогою Інтернет і мультимедіа. Школярі 21 сторіччя — цифрове покоління, для яких онлайн-доступ до інформації є зрозумілим та зручним.
Пропонуємо вашій увазі Топ-5 корисних технологій та сервісів для віддаленого навчання від Accord Group. Всі вони офіційно дозволені для використання у вітчизняних школах:

 

Наскільки віддалена робота змінює пріоритети CIO на тлі пандемії COVID-19

Пандемія коронавірусу загальмувала бізнес-операції по всьому світу, змусивши мільйони співробітників брати участь у тому, що стало гігантським експериментом по роботі з дому, який може назавжди змінити корпоративні стилі роботи.

Згідно з опитуванням Adobe, раптовий перехід до тотальної віддаленої роботи також змінив пріоритети IT-директорів та бізнесу.