Уряд ухвалив Концепцію розвитку STEM-освіти

Концепція дозволить розвивати сучасну інноваційну освіту на базі міждисциплінарного підходу, а також сприятиме використанню математичних, технічних та інженерних знань для розв’язання практичних проблем у професійній діяльності.

Нагадаємо, що STEM — це напрям, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics).

 

 

 

 

STEM-підхід вже кілька років є однією із ключових характеристик Нової української школи, яка базується на формуванні в школярів навиків дослідницької діяльності.

Разом з тим Accord Group вже декілька років системно просуває та допомагає освітянам розвивати STEM, постачає та впроваджує STEM-лабораторії у вітчизняних школах, впроваджує комплексні інноваційні рішення в освіті, розробляє методики та навчальні посібники. Ми переконані, що майбутнє освіти саме за цим підходом та вважаємо його розвиток своєю соціальною відповідальністю.

Інструментами STEAM-lab® є програмування електроніки, 3D-моделювання та 3D-друк, цифрове фрезерування, лазерне гравіювання, фото та відеостудія у тому числі технологія голографії.

Докладніше про STEAM-lab®