Як створити у своїй школі STEM-лабораторію

Як створити у своїй школі повноцінну STEM-лабораторію, яка заохочуватиме ваших учнів навчатися та готуватиме їх до професій майбутнього?

 

 

 

Йдеться про технологічні класи, завдяки яким в школі практикується STEM-освіта. Це напрям, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics)

До 13 червня Міністерство освіти і науки приймає заявки від місцевих держадміністрацій на облаштування природничих кабінетів та вперше STEM-лабораторій.

Наші добрі друзі та партнери з Освіторія намагалися з’ясувати, що ж таке STEM-лабораторія і яке обладнання для неї краще закупити.

В статті детально описані три цікаві кейси реалізації STEM. Ми дуже раді, що видання відзначило кейс від Accord Group — лабораторію, яку ми зробили для однієї з найкращих та надтехнологічних шкіл країни Новопечерська школа.

Про наш проєкт детально розповідає очільниця IT-відділу Новопечерської школи та надзвичайно просунута вчителька інформатики Тетяна Ткаченко.

Тетяна вважає, що STEM — це не предмет, як, наприклад, фізика, для занять з якої існує кабінет фізики. STEM — це перш за все концепція, методика, за якою працює освіта. Тому доречно говорити про STEM-лабораторію не як про приміщення, а як про певний набір обладнання.

Детальніше за посиланням