Новости

Як впроваджують STEAM-освіту в українських школах

Про головні світові освітні тренди, STEAM-освіту та українські школи, де впроваджують найсучасніші методики, у спецпроекті з Освіторія розповідають наші експерти з освітніх інновацій.

 

 

 

 

 

Отже, що таке школа майбутнього?

Дослідження Cisco, що свідчать про зростання занепокоєння користувачів колективним доступом до даних та проблеми безпеки

Корпорація Cisco представила два нових дослідження, що свідчать про глобальне зростання занепокоєння користувачів колективним доступом до даних та проблеми безпеки.

 

 

 

 

 

 

 

 

Які найкращі практики кібербезпеки під час віддаленої роботи?

Під кінець 2020 року стає очевидним, що віддалена робота стане одним з найголовніших трендів найближчого часу. Як вберегти свій робочий ноутбук від вірусів або кіберзлочинців? А конфіденційні дані вашої компанії від утікання?

 

 

 

 

 

 

STEAM-lab®

Друзі, із задоволенням презентуємо вам нашу нову інноваційну ТМ – STEAM-lab®.
STEAM-lab® – це сучасне комплексне IT-рішення для закладів середньої освіти. Його створено на основі технологій STEM/STEAM (наука+технології+мистецтво+математика), дослідницько-орієнтованого навчання (IBL) та методу проєктів.

 

 

 

Ми вже запустили кілька сторінок нашої ТМ у соціальних мережах.

10 технологічних прогнозів, які можуть означати величезні зміни у нашому з вами житті

Триваюча криза в галузі охорони здоров’я та глобальна рецесія: навіть для найбільш досвідчених аналітиків останні місяці року спричинили масу несподіваних подій, які ускладнили прогнози щодо розвитку технологічних ринків у найближчі роки.
Проте дослідницька компанія CCS Insights прийняла виклик і сформулювала 10 прогнозів щодо розвитку IT на 2021 рік і далі. 

День захисника України

Українці вперше відзначили свято Дня захисника України 14 жовтня 2014 року під гаслом «Сила нескорених».
Сьогодні ми вітаємо всіх захисників та захисниць країни, пам'ятаємо про ваш громадянський подвиг, бажаємо вам якомога більше здоров'я, сил, вміння та завзятості!

Accord Group отримала сертифікат від найавторитетнішої американської організації з досліджень та акредитації в галузі STEM.

Друзі, на фоні початку нового навчального року хочемо поділитися з вами чудовою новиною! Accord Group отримала сертифікат STEM. Це найавторитетніша американська організація з досліджень та акредитації в галузі STEM.

День Незалежності України!

Друзі, щиро вітаємо вас з головним державним святом – Днем Незалежності України!

Бажаємо рідній країні невпинного руху вперед, процвітання, заможності та сил боронити свої кордони та суверенитет!)

Слава Україні!

 

 

Уряд ухвалив Концепцію розвитку STEM-освіти

Чудова новина у сфері інноваційної освіти!
Уряд ухвалив Концепцію розвитку STEM-освіти, реалізація якої передбачена до 2027 року. Про це повідомила заступник міністра освіти та науки Любомира Мандзій.
Концепція дозволить розвивати сучасну інноваційну освіту на базі міждисциплінарного підходу, а також сприятиме використанню математичних, технічних та інженерних знань для розв’язання практичних проблем у професійній діяльності.

 

Як створити у своїй школі STEM-лабораторію

Як створити у своїй школі повноцінну STEM-лабораторію, яка заохочуватиме ваших учнів навчатися та готуватиме їх до професій майбутнього?