STEAM лабораторія

Що це:

  • Освітня електроніка та робототехніка
  • Практикуми з точних наук
  • 3D моделювання та графічний дизайн
  • Мультимедійні пристрої
  • Лабораторні та лінгафонні кімнати
  • Інноваційні меблі для навчального процесу

STEAM-лабораторія - це засоби навчання, інноваційне освітнє середовище, у якому діти моделюють, конструюють, вивчають робототехніку, електроніку, графіку та інженерію в комплексі, а природничі дисципліни  – фізика, хімія, біологія, математика, інформатика, технології – за допомогою дослідів та експериментів.

STEAM-lab

STEAM – це не лише окремий центр в школі, а діяльність, впроваджена у весь навчальний процес закладу, бо майбутнє за міжпредметною інтеграцією зі збереженням класичного поділу на дисципліни.

STEAM

Для чого:

STEAM-освіта – це сучасний підхід до навчального процесу, що поєднує природничі науки, технічні навички, інженерію, мистецтво та точні науки. Це інструмент для підготовки кваліфікованого випускника школи, що базується на міждисциплінарному підході, наскрізних лініях, мотивації вчителя й учня, самореалізації обох сторін, партнерстві, ініціативності та підприємливості. За новою освітньою стратегією школа має спрямовувати дітей на освоєння важкого матеріалу за допомогою гри, пошуку рішень та винахідливості. Ми знаємо чарівну формулу заохочення дітей вивчати точні науки

 

Як впровадити?

 

Наші комплекти обладнання для STEAM:

  • 3D-принтер з витратними матеріалами
  • Відео та фотостудія з голографічним екраном
  • Комплекти електроніки «Програмований електронний модуль»

3D
3D-принтер з екологічно чистим пластиком, отриманим з відновлюваних ресурсів, таких як кукурудзяний крохмаль, корінь маніоки, гранул крохмалю та цукрового очерету дає можливість суттєво підвищити ефективність навчального процесу завдяки наближенню віртуального комп’ютерного середовища до реального тривимірного світу. 3D-друк дозволяє створити тривимірну модель на комп’ютері та за короткий час отримати повноцінний фізичний об’єкт, що відповідає заданим параметрам. Учні самостійно моделюють та виготовляють дидактичні матеріали. 

 

Відео та фотостудія з голографічним екраном - це комплексне рішення для освіти, що поєднує в собі високотехнологічні та інноваційні розробки, дає можливість організувати проектно-технологічну діяльність, щодо самостійного розроблення учнями дидактичного мультимедійного навчального контенту та використовувати на уроках ефект «голограми». Технологія дозволяє учням  легко та цікаво, в нестандартній формі, отримувати необхідні їм знання та формувати компетентності, що відповідають викликам сучасного світу.

голографічний екран

голографічний екран

голографічний екран

голографічний екран

Програмований електронний модуль

«Програмований електронний модуль» – пересувна мобільна платформа з інтегрованим маніпулятором, обладнана мікроконтролером з можливістю програмування в різних середовищах та підтримкою середовища S4A; передбачає можливість під’єднання додаткових датчиків; має автономне захищене живлення; шилд, через який організовується під’єднання виконавчих елементів відкритого проекту. З компонентів електроніки є можливість зібрання автономних програмованих пристроїв, які забезпечують технології IoT. 
 

Запрошуємо до співпраці!

edu@accord-group.com