Accord Group_ua_news

Як перехід у хмару допоміг Kaleida Health збільшити здатність генерувати технологічні інновації в області охорони здоров’я

Kaleida Health – найбільший постачальник медичних послуг у штаті Західний Нью-Йорк, що обслуговує вісім округів регіону та Північно-Західний штат Пенсільванія, за допомогою найсучасніших технологій та комплексних медичних послуг. Щорічно Kaleida Health обслуговує понад мільйон пацієнтів у п'яти лікарнях та медичних центрах. Система охорони здоров'я також надає важливі послуги через заклади довгострокового догляду, амбулаторні клініки та програми догляду на дому. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт.

Просування інновацій у охороні здоров'я

У 2019 році Томас Халл зіштовхнувся із непростим завданням, коли він став старшим віце-президентом з інформаційних технологій компанії Kaleida Health, найбільшим постачальником медичних послуг у Західному Нью-Йорку. Він мав не тільки підтримувати 11 000 користувачів, 30 000 кінцевих точок і 150 фізичних об'єктів, але й керувати технологіями та інноваціями в галузі охорони здоров'я у всій системі охорони здоров'я Kaleida, яка щорічно обслуговує понад мільйон хворих та травмованих пацієнтів. І суміш із застарілих інфраструктурних технологій, деякі з яких застосовувалися більше десяти років, не справлялася з поставленим завданням.

«Було багато можливостей для покращення», - згадує Халл. «Дев'яносто відсотків інфраструктури, від обчислювальних систем та систем зберігання даних до мережевих технологій та віртуалізації, перебували на стадії завершення терміну служби або наближалися до неї. Він не був здатний підтримувати нові робочі навантаження. І було надто багато потенційних точок відмови».

Насамперед Халл приступив до масштабної модернізації центру обробки даних, яка, за його оцінкою, є наймасштабнішою та амбітнішою в американській індустрії охорони здоров'я.

«Я приймав участь у кількох проектах з модернізації, але це дуже рідко», – каже Халл. «Масштаби проекту перевершують усе, що я бачив у галузі, і він настільки сучасний, наскільки це можливо у охороні здоров'я сьогодні».

Більшість систем охорони здоров'я працюють за умов технологічних обмежень, пояснює він. Оскільки керівники Kaleida Health хочуть розширити межі інновацій у охороні здоров'я, використовуючи IoT, AI/ML, віртуальну реальність, пристрої та інші технології нового покоління, Халл прагне усунути такі обмеження.

«Якщо у вас немає правильного фундаменту, ви не зможете підтримати наступну велику справу», - каже він. «Ми хотіли створити віртуальну, програмно-визначену інфраструктуру, яка забезпечить нам гнучкість обладнання та узгодженість управління».

В даний час цей фундамент створюється за допомогою гіперконвергентної інфраструктури Cisco HyperFlex, Cisco UCS та Cisco ACI.

«Я приймав участь у кількох проектах з модернізації, але це дуже рідко», – каже Халл. «Масштаби проекту перевершують усе, що я бачив у галузі, і він настільки сучасний, наскільки це можливо у охороні здоров'я сьогодні» - Томас Халл, старший віце-президент та директор з інформаційних технологій, Kaleida Health

Інтеграція та консолідація

Нова інфраструктура буде охоплювати два активні/активні центри обробки даних, які забезпечують повне резервування, автоматичне відновлення після відмови та гнучкість обладнання. Kaleida Health використовуватиме Cisco HyperFlex для інфраструктури віртуальних робочих столів (VDI), сервери Cisco UCS для електронних медичних карток (EMR) та інших основних програм, NetApp для зберігання даних та Commvault для резервного копіювання та відновлення. Всі системи обчислень, зберігання та резервного копіювання будуть керуватися за допомогою Cisco Intersight та узгоджені з мережею Cisco ACI.

«Cisco Intersight об'єднає моніторинг та управління нашою обчислювальною інфраструктурою та інфраструктурою зберігання даних, - говорить Халл, - і ми інтегруємо її з ServiceNow для інвентаризації та управління активами».

Інтеграція та консолідація технологій дозволить компанії Kaleida Health значно спростити свої ІТ-операції, відмовитися як мінімум від дев'яти інструментів моніторингу та управління та в результаті економити мільйони доларів щороку.

Kaleida Health розраховує заощадити ще більше завдяки впровадженню нової системи Cisco Intersight Workload Engine з відкритим кодом на базі KVM.

«Зараз у нас три гіпервізори, і всі вони мають свої проблеми, чи то вартість, складність чи обмеження", - каже Халл. «Ми в захваті від нового гіпервізора Cisco. Ми встановимо його в нашій основній інфраструктурі, позбавимося інших і заощадимо 5-10 мільйонів доларів на рік тільки на ліцензійних витратах».
 
«Ми в захваті від нового гіпервізора Cisco. Ми встановимо його в нашій основній інфраструктурі, позбавимося інших і заощадимо 5-10 мільйонів доларів на рік тільки на ліцензійних витратах» - Томас Халл, старший віце-президент та директор з інформаційних технологій, Kaleida Healt


Гнучкість та безпека
Крім модернізації обчислювальної інфраструктури та інфраструктури зберігання даних, компанія Kaleida Health використовуватиме комутатори Cisco Nexus серії 9000 та Cisco ACI, провідне у світі програмно-визначуване мережеве рішення, для узгодження та автоматизації двох своїх центрів обробки даних.

«Cisco ACI дозволить нам оперативно підтримувати широкий спектр користувачів, додатків, пристроїв та партнерів, - говорить Халл, - а також допоможе нам забезпечити відповідність вимогам HIPAA, безпеку, резервне копіювання та аварійне відновлення».
Сегментація буде використовуватися для ізоляції та захисту 35 корпоративних підрозділів та дочірніх компаній, а також зовнішніх партнерів та гостей. Загальна модель політик дозволить підвищити рівень безпеки Kaleida Health та покращити контроль доступу. А рішення Cisco Secure Workload (раніше Tetration) допоможе створити середовище з абсолютним рівнем довіри.

«Кібербезпека буде значно посилена завдяки Cisco Secure Workload», – каже Халл. «Ми зможемо керувати та обмежувати доступ до будь-якого сервера, програми або частини даних. Крім того, ми зможемо відображати наші програми та бачити весь мережевий трафік у режимі реального часу, що спростить моніторинг та усунення несправностей».
 

Нові варіанти використання

Крім створення одного з найсучасніших центрів обробки даних у сфері охорони здоров'я США, Kaleida Health створює інноваційний центр, де будуть тестуватися нові технології та варіанти використання. Від мобільних роботів, які полегшують віртуальні візити між лікарями, пацієнтами та членами сім'ї, до клінічної діагностики з використанням мікроскопічної телемедицини – в обох випадках буде використовуватися Cisco Webex – Kaleida Health планує стати лідером у сфері технологічних інновацій у галуці охорони здоров’я.

«Можливостей так багато, і ми лише починаємо», - каже Халл. «Здатність використовувати фундаментальні технології та застосовувати їх у передових випадках використання у охороні здоров'я дуже ефективна».

І це підвищує значущість ІТ у всій системі охорони здоров'я Kaleida.

«Ми переходимо від лаштунків на передову», - говорить Халл. «Майбутнє інновацій у сфері охорони здоров'я та операційної ефективності буде залежати від ІТ. Ми повинні бути лідерами, і ми можемо зробити це лише за допомогою Cisco».

Дізнайтесь більше про ХМАРНЕ ПОРТФОЛІО Accord Group.