Accord Group_ua_news

Skanska Construction розширює мережу свого центру обробки даних до хмари за допомогою Cisco Cloud ACI

Skanska – одна з провідних світових компаній у галузі будівництва та розробки проектів, орієнтована на окремі ринки Північного регіону, Європи та США. Skanska розгорнула Cisco ACI в 2018 році для підвищення автоматизації, безпеки та стійкості до відмови центрів обробки даних, а зараз займається перенесенням управління мережею і політик в хмару.

Гібридна хмарна модель

Від Microsoft 365 до Oracle ERP, Skanska Construction має ряд хмарних робочих навантажень, і керівники компанії спочатку планували перенести всі свої програми у хмару. Однак ряд успадкованих робочих навантажень зробив масовий перехід недоцільним.

«Ми дотримуємося гібридної моделі», - каже Йохан Стенгорд, архітектор рішень для ІТ-мереж у Skanska Construction. «Деякі програми будуть у хмарі, деякі – у локальній мережі, інші будуть розділені між ними».

Щоб уникнути наявності двох різних обчислювальних доменів – кожен зі своїм синтаксисом, політиками та процедурами кодування – Skanska зараз перебуває у процесі узгодження своїх центрів обробки даних та хмарних середовищ.

«Ми простягаємо мережу нашого центру обробки даних у хмару за допомогою Cisco Cloud ACI», - каже Стенгорд.

Розтягування мережі

У 2018 році Skanska розгорнула Cisco® Application Centric Infrastructure (Cisco ACI®), провідне у світі програмно-визначене мережеве рішення (SDN), для покращення автоматизації, безпеки та стійкості до відмови центру обробки даних.

Мережа включає 28 листів і чотири відгалуження, що охоплюють два активні/активні центри обробки даних, що забезпечує повне резервування і безперебійне перемикання у разі збою. Управління обома центрами здійснюється з єдиної консолі, а програмно-визначена автоматизація підвищила ефективність ІТ-операцій Skanska.

«Раніше нам доводилося все налаштовувати вручну, використовуючи інтерфейси командного рядка», - каже Стенгорд. «Раніше розгортання нового сервера для багаторівневої програми займало два тижні, але з Cisco ACI це займає всього пару годин. Оновлення мережі також відбувається набагато швидше і простіше. Ми економимо багато робочого часу».

«Раніше розгортання нового сервера для багаторівневої програми займало два тижні, але з Cisco ACI це займає всього пару годин. Оновлення мережі також відбувається набагато швидше і простіше. Ми економимо багато робочого часу» - Йохан Стенгорд, архітектор рішень для ІТ-мереж, Skanska Construction

Завдяки детальній сегментації також було покращено безпеку мережі.
«Всі наші найважливіші робочі навантаження були сегментовані, - зазначає Стенгорд, - і це дуже тішить нашу службу безпеки».

Всі ці атрибути тепер поширюються на хмару. Використовуючи Cisco Cloud ACI, ІТ-команда Skanska створює загальну політику та операційну модель, що охоплює центри обробки даних та публічні хмари.

«Замість того, щоб вивчати всі тонкощі Azure і наново створювати політики безпеки з іншим синтаксисом, ми просто розширимо існуючі політики», - каже Стенгорд. «Це заощадить нам купу часу, підвищить безпеку та узгодженість наших мережевих операцій, а також дасть нам набагато більше гнучкості при розміщенні наших робочих навантажень».

У хмару

Надалі Skanska планує розміщувати всі свої нові програми у загальнодоступній хмарі, зберігаючи при цьому застарілі робочі навантаження локально. Стенгорд каже, що протягом наступного року компанія розгорне від 15 до 20 додатків до Azure.

«Це дуже просто», - каже він, - «бо ми можемо використовувати вже створені політики».
Skanska також продовжить удосконалювати нещодавно створений портал самообслуговування для подальшого прискорення мережевих операцій. Використовуючи Ansible playbook, внутрішні користувачі скоро зможуть створювати власні віртуальні машини, групи кінцевих точок та мостові домени.

«Ви говорите мережі, що вам потрібно, і вона робить все автоматично», - каже Стенгорд. «Це досить круто».


Дізнайтесь більше про ХМАРНЕ ПОРТФОЛІО Accord Group.