Accord Group_ua_news

Як перехід у хмару допоміг Bosch стати провідною IoT-компанією.

Група компаній Bosch є провідним світовим постачальником технологій та послуг. У ній працює близько 410 тисяч співробітників по всьому світу. Її діяльність поділена на чотири бізнес-сектори: Рішення для мобільності, Промислові технології, Споживчі товари, Енергетика та будівельні технології. Як провідна компанія в області IoT, Bosch пропонує інноваційні рішення для розумних будинків, розумних міст, підключеної мобільності та підключеного виробництва. Bosch створює технології "винайдені для життя".

Завдання: Перетворення операцій центру обробки даних для підключеного світу

Продукти та послуги для сучасного світу мають бути інтелектуальними та підключеними до хмари. Будучи провідним світовим виробником, компанія Bosch займає перше місце в наданні своїм клієнтам технологій із підтримкою IoT. Від автомобільних рішень до побутової техніки, велосипедів та роботизованих газонокосарок – Bosch поставила мільйони підключених продуктів по всьому світу. Ці продукти пов'язані з послугами, які надають центри обробки даних Bosch.

Оскільки кількість пристроїв клієнтів зростає щодня, ІТ-операції Bosch зіштовхнулися з серйозними проблемами.

"Бачення Bosch полягає в тому, щоб перетворитися на провідну IoT-компанію", - говорить Ян Хольцманн, старший менеджер з центральних мережевих сервісів Bosch. "Ми продовжуємо підтримувати традиційні програми для центрів обробки даних і одночасно працюємо зі сферою IoT, що швидко розширюється, з абсолютно іншими вимогами до інфраструктури і стислими термінами виходу на ринок. Мережа на основі намірів і розширена автоматизація мають важливе значення для цього переходу".
 
Узгодження операцій центру обробки даних із потребами бізнесу

Охоплюючи та транслюючи бізнес-логіку та активуючи результуючу політику по всій мережі, мережі на основі намірів усувають розрив між тим, що потрібно бізнесу, і тим, що забезпечує мережу. Постійний моніторинг та перевірка забезпечують узгодженість.

Мережеве рішення Bosch на основі намірів побудовано за допомогою Cisco ACI для автоматизації операцій, комутаторів Cisco Nexus серії 9000 та Cisco NAE. Комбіноване рішення дозволяє Bosch автоматизувати та спростити операції, а також проактивно керувати мережею центру обробки даних, вивільняючи час для інновацій та бізнес-проектів.

"Відкритість та гнучкість API Cisco для автоматизації як базових, так і оверлейних мереж стали вирішальним фактором при виборі Cisco ACI. Це дозволяє нам безперешкодно інтегруватися з бізнес-процесами та впроваджувати такі технології, як OpenStack та Kubernetes, за повної підтримки Cisco" - Ян Хольцманн, старший менеджер з центральних мережевих послуг, Bosch


Автоматизація мережевих операцій

Cisco ACI дозволяє команді Bosch задовольняти зростаючі вимоги до мережі та підвищувати ефективність та гнучкість своїх глобальних центрів обробки даних. API-інтерфейси RESTful, що надаються Cisco ACI, дозволяють компанії автоматизувати мережеві операції та легко інтегруватися з іншими технологіями центрів обробки даних.

Відкритість і гнучкість API-інтерфейсів Cisco для автоматизації як базових, так і оверлейних мереж стали вирішальним фактором при виборі Cisco ACI, - говорить Хольцманн. "Це дозволяє нам легко інтегруватися з бізнес-процесами та впроваджувати такі технології, як OpenStack та Kubernetes, за повної підтримки Cisco".

Cisco ACI дозволяє Bosch швидко виконувати мережеві завдання – від виділення ресурсів до застосування бізнес-політик. Оновлення мережного програмного забезпечення, яке раніше вимагало кількох інтервалів обслуговування та кількох робочих вихідних, тепер виконується за один часовий інтервал із мінімальними зусиллями.

Більше часу для інновацій

Розгортання мережної структури для підтримки нового проекту раніше вимагало кількох днів для планування, повторного налаштування пристроїв і перевірки розгортання. Використовуючи відкриті API-інтерфейси в Cisco ACI та гнучку архітектуру Spine/Leaf комутаторів Cisco Nexus серії 9000, розгортання комутаційної мережі тепер здійснюється без участі користувача. Один скрипт вносить необхідні зміни у конфігурацію за лічені хвилини. Оскільки все автоматизовано, ризик людської помилки значно знижується.

"Коли бізнес-підрозділу знадобився новий центр обробки даних для підтримки проекту великих даних, ми покладалися на Cisco ACI для розгортання, – пояснює Геро Бек, старший мережевий інженер Bosch. "Раніше на виконання подібного проекту у нас пішли б місяці, але за допомогою скриптового розгортання ми скоротили час до кількох годин".

Команда Bosch також використовує Cisco ACI для автоматизації надання мережевих послуг для розробників та бізнес-груп через портал самообслуговування. Всі функції мережі абстрагуються, тому внутрішні клієнти можуть легко їх використовувати, знижуючи навантаження на команду по роботі з мережами, забезпечуючи застосування послідовної мережевої політики та бізнес-логіки та підвищуючи ефективність операцій.

"Раніше ми витрачали більшість часу на мережеві операції, залишаючи менше часу на інновації, — каже Бек. "Завдяки Cisco ACI ми зможемо приділяти набагато більше часу проектам, які просувають бізнес Bosch вперед" - Геро Бек, старший мережевий інженер, Bosch


Надання стабільних мережних послуг

Єдина глобальна операційна група відповідає за управління мережею в центрах обробки даних у всьому світі, розміри яких варіюються від невеликих до дуже великих. У минулому Bosch використовувала різні мережеві рішення, щоб пристосуватися до цих відмінностей у масштабі, що ускладнювало роботу та створювало труднощі з управлінням для команди. Cisco ACI дозволяє Bosch задовольнити всі ці різноманітні вимоги за допомогою єдиного рішення для глобальних і регіональних центрів обробки даних.

"Деякі з наших мереж мають лише кілька листових комутаторів, тоді як інші мають тисячі портів 40GbE, – каже Бек. «З Cisco ACI все виглядає однаково з точки зору конфігурації та управління, що спрощує життя нашої глобальної команди".

З огляду на дедалі більш динамічний характер своїх бізнес-операцій команда Bosch вже шукає способи ще більшого збільшення охоплення та ефективності в майбутньому.

"Cisco ACI дасть нам можливість вийти за межі центру обробки даних, щоб включити все, від периферії до загальнодоступної хмари, щоб ми могли керувати мережевою політикою всюди за допомогою методології, яку ми знаємо і якій довіряємо", - додає Хольцманн.

Перевірка мережі на належну роботу

Підключені клієнти дуже чутливі до проблем із затримкою та погіршенням обслуговування. Для Bosch Cisco NAE є ще одним критично важливим елементом їх комплексного вирішення для центрів обробки даних; компанія була однією з перших, хто впровадив цю технологію. Як ключовий компонент мережевого рішення Cisco на основі намірів, Cisco NAE перетворює мережеві операції центру обробки даних у проактивну модель, перевіряючи правильність всієї мережі та даючи операторам Bosch впевненість у тому, що мережа завжди працює відповідно до намірів.

"Cisco NAE прискорює усунення неполадок і дозволяє нам виявляти та усувати потенційні проблеми до того, як вони вплинуть на бізнес, – каже Хольцманн. «Його проактивна операційна модель дозволяє нам забезпечувати високий рівень обслуговування з меншими зусиллями та меншим навантаженням на команду".

Впровадивши Cisco NAE, Bosch може бути впевненим, що конфігурації узгоджені, що пристрої налаштовані правильно, а політики сегментації та безпеки застосовуються. Cisco NAE спрощує планування пропускної спроможності мережі та дозволяє команді прогнозувати вплив змін до того, як їх буде внесено.

"Cisco ACI та Cisco NAE є основою платформи Bosch для центрів обробки даних наступного покоління, – продовжує Хольцманн. "Ми вважаємо, що це правильне рішення для вирішення наших бізнес-завдань сьогодні і в майбутньому".

"Cisco Network Assurance Engine прискорює усунення неполадок і дозволяє нам виявляти та усувати потенційні проблеми до того, як вони вплинуть на бізнес. Його проактивна операційна модель дозволяє нам забезпечувати високий рівень обслуговування з меншими зусиллями та меншим навантаженням на команду" - Ян Хольцманн, старший менеджер з центральних мережевих служб, Bosch

Забезпечення успішної трансформації центру обробки даних

Перехід центру обробки даних із традиційної мережі на SDN – це велике завдання для будь-якої організації. Для глобально розподіленої операції масштабу Bosch складності зростають. Щоб досягти успіху, Bosch звернулася до команди Cisco для роботи з клієнтами.

"Cisco провела курси підвищення кваліфікації для нашої операційної групи у двох географічних точках, – каже Бек. «Це допомогло нам зміцнити наші навички та впевненість у собі. Для мене це було одне з найкращих навчань".

Розширені послуги дозволили команді Bosch прискорити розгортання Cisco ACI та знизити ризики, а також автоматизувати управління інфраструктурою, заощадивши дорогоцінний час та підвищивши рівень обслуговування.

"Команда по роботі з клієнтами прискорила завершення проектування, розгортання та тестування. Це заощадило нам кілька місяців, а також знизило ризик переходу», — каже Хольцманн. «Cisco ставиться до нас більше як до партнера, аніж до клієнта, і різниця очевидна. Це ще одна причина, через яку Cisco ACI є кращою платформою для наших глобальних та регіональних центрів обробки даних".

Дізнайтесь більше про ХМАРНЕ ПОРТФОЛІО Accord Group.