Accord Group_ua_news

Розтяжка для дата центру

Міграція в хмару нашвидкоруч за принципом “підняв та переніс” виглядає привабливою перспективою зберегти дані під загрозою фізичного руйнування дата центру, проте велика кількість компаній переконалася в тому, що на цьому шляху їх чекає багато складнощів, а універсальної відповіді, на жаль, не існує.

Серед клієнтів Accord Group багато таких, хто спочатку планував перенести всі свої програми у хмару. Але такому варіанту розвитку подій перешкоджали їхні застарілі робочі навантаження. 

Як і багато хто до них, вони виявили, що управляють центром обробки даних, загальнодоступним хмарним середовищем, сайтом аварійного відновлення та різноманітними робочими навантаженнями, розподіленими між ними. Це стало неприйнятним, і їм була необхідна краща видимість, узгодженість та контроль у всіх своїх обчислювальних доменах.

Хтось може сказати, що таким компаніям, потрібна покращити розтяжку, щоб поєднати розрізнені середовища. Але розтяжка на разрив позбавляє їх еластичності у гібридному багатохмарному світі. 

Я б сказав, що компаніям потрібна сполучна тканина між декількома хмарами та центрами обробки даних, і це саме те, що забезпечують програмно-визначені мережеві рішення (SDN), такі як Cisco ACI та Cisco Cloud ACI.

Абстрагуючи всеосяжний намір від базових конструкцій, що відрізняються для кожного хмарного та локального середовища, SDN значно знижує навантаження та складність управління декількома окремими доменами. А програмно-визначені політики не тільки забезпечують автоматизацію та узгодженість, необхідні для розміщення робочих навантажень у будь-якому місці, але також дозволяють швидко та легко переміщувати їх у разі потреби.

Обчислювальні середовища та пріоритети у кожної компанії різні, але в гібридному та багатохмарному світі сполучна тканина стала універсальною потребою.

Ми в Accord Group маємо значний досвід побудови мереж, орієнтованих на застосунки, та міграції в хмару і готові допомогти вам будувати узгоджені, незалежні від зовнішніх факторів системи.


Познайомтесь з нашим портфоліо хмарних продуктів та сервісів